In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Powered by RS Web Solutions

Galieria Foto Naszych Pupili

Wybierając programy prac dydaktyczno-wychowawczych naszego przedszkola dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat, braliśmy pod uwagę to, że każde z nich jest inne.
Dlatego wśród programów wybraliśmy te, które mają na celu indywidualne podejście nauczyciela do dziecka.
Zwracaliśmy także uwagę na programy, które pozwalają na różnorodność działań dziecka. Dzięki nim nasze pociechy zdobywają nowe umiejętności, co stanowi podstawę optymalnego i wszechstronnego rozwoju.
Nasze przedszkole wychowuje tak dzieci, by w dorosłym życiu doskonale radziły sobie w dynamicznej rzeczywistości otaczającego nas świata, żyły w zgodzie z samym sobą, z ludźmi i z otaczającą nas przyrodą.
Takie założenia pozwoliły nam stworzyć najlepsze warunki pracy dydaktyczno-wychowawczej w oparciu o realizację programów odpowiednio dobranych do osiągnięcia naszych celów.
Nasze przedszkole realizuje zadania wynikające z Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego (Dz.U. nr 2 z 17 stycznia 2000 r. poz.18).Pracujemy na programie Wesołe przedszkole i przyjaciele, wyd.WSiP ; Małgorzaty Walczak-Sarao, Danuty Kręcisz oraz Od przedszkolaka do pierwszaka, wyd.WSiP; Iwony Brody oraz autorskie programy prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej – „Dziecięca matematyka ".

Poprawiony (czwartek, 03 lutego 2011 15:54)